Middle School Track Championship Møt Records

Jenter 100 Meter Dash sjette klasse
Gutter 100 Meter Dash sjette klasse
13.70
12.53
4/1996
4/2005
M. Johnson- Harlee Middle
Desmond Blå- Kong Middle
Jenter 100 Meter Dash syvende klasse
Gutter 100 Meter Dash syvende klasse
13.36
11.98
4/2010
4/2006
Jermisha Collins- Buffalo Creek
Damen Gilbert- Johnson Middle
Jenter 100 Meter Dash 8. klasse
Gutter 100 Meter Dash 8. klasse
13.45
11.51
5/2008
4/2007
Dasha glooms- Lincoln Middle
Damen Gilbert- Johnson Middle
Jenter 800 Meter Run sjette klasse
Gutter 800 Meter Run sjette klasse
2:48.33
2:24.91
3/2012
3/2012
Elle Leibe- San Esteban
Henry Howell- San Esteban
Jenter 800 Meter Run syvende klasse
Gutter 800 Meter Run syvende klasse
2:30.47
2.32.78
5/2008
4/2009
Kristin Zarrella- Haile Middle
Eddy Molina- Kong Middle
Jenter 800 Meter Run 8. klasse
Gutter 800 Meter Run 8. klasse
2:26.99
2:29.19
4/2009
5/2008
Hannah Howell- San Esteban
Ryan Fischer- Haile Middle
Jenter 200 Meter Dash sjette klasse
Gutter 200 Meter Dash sjette klasse
28.53
25.22
4/2009
4/2010
Jermisha Collins- Buffalo Creek
Sebastien Cook- Buffalo Creek
Jenter 200 Meter Dash syvende klasse
Gutter 200 Meter Dash syvende klasse
26.91
25.35
4/2010
4/2009
Jermisha Collins- Buffalo Creek
Courtney Allen- Buffalo Creek
Jenter 200 Meter Dash 8. klasse
Gutter 200 Meter Dash 8. klasse
27.38
24.45
4/2010
4/2010
Marriah Wise- Kong Middle
Courtney Allen- Buffalo Creek
Jenter 1600 Meter Run sjette klasse
Gutter 1600 Meter Run sjette klasse
5:40.79
5:10.17
4/2007
3/2012
Kristin Zarrella- Haile Middle
Henry Howell- San Esteban
Jenter 1600 Meter Run syvende klasse
Gutter 1600 Meter Run syvende klasse
5:32.92
5:13.60
5/2008
4/1996
Kristin Zarrella- Haile Middle
C.Raye- Kong Middle
Jenter 1600 Meter Run 8. klasse
Gutter 1600 Meter Run 8. klasse
5:23.90
4:59.00
4/2009
4/1990
Hannah Howell- San Esteban
Jon Kruse- Sugg Middle
Jenter 4×100 Meter Relay sjette klasse
Gutter 4×100 Meter Relay sjette klasse
57.57

53.90

4/2009

4/2001

Buffalo Creek- J. Collins, J. Murrell, J. Ross, D. Johnson
Sugg Middle
Jenter 4×100 Meter Relay syvende klasse
Gutter 4×100 Meter Relay syvende klasse
54.74

49.75

4/2010

4/2009

Buffalo Creek- J. Collins, J. Murrell, D. Johnson, C. Brudgom
Buffalo Creek- C. Allen, D. Davis, A. Robinson,
B. Servitører
Jenter 4×100 Meter stafett 8. klasse
Gutter 4×100 Meter stafett 8. klasse
55.09

47.10

4/2003

4/2010

Kong Middle
Buffalo Creek- K. Coomes, J. Hicks,
D. Washington, A. Robinson
Girls Shot Put 6lbs 6th Grade
Gutter kulestøt £ 6 sjette klasse
30-10.50
45-05.00
4/2002
4/2007
Megan Dzik- Kong Middle
Leon Gilbert- Lincoln Middle
Jenter kulestøt £ 6 syvende klasse
Gutter kulestøt 4kg syvende klasse
35-02.00
43-04.50
3/2012
4/2004
Aleah Robinson- Kong Middle
J.J. Johnson- Kong Middle
Jenter kulestøt 4kg åttende klasse
Gutter kulestøt 4kg åttende klasse
31-03.50
44-05.00
4/2004
4/2005
Amber Francis- Sugg Middle
Jarrell Johnson- Johnson Middle
Jenter Long Jump sjette klasse
Gutter Long Jump sjette klasse
15-03.00
16-05.00
4/2002
4/1996
Lindsay Thompson- Braden River Middle
J. Kelly- Johnson Middle
Jenter Long Jump syvende klasse
Gutter Long Jump syvende klasse
15-11.00
17-09.50
4/2003
4/2006
Lindsay Thompson- Braden River Middle
Stephanie Antoine- Kong Middle
Jenter Long Jump åttende klasse
Gutter Long Jump åttende klasse
15- 04.00
18-00.00
4/2003
4/2003
Toni Barber- Kong Middle
Nick Roehl- Kong Middle

Oversettelse


Rediger oversettelse

Nyheter & Hendelser